Поддержка данного сайта приостановлена, в связи с разработкой нового более информативного и удобного для Вас!

     +38(093) 988 33 70

+38(066) 659 30 31


Світлодіодні (LED) дисплеї (табло). Про впровадження методичних рекомендацій щодо класифікації окремих товарів згідно з вимогами УКТЗЕД.

З метою впорядкування класифікації світлодіодних дисплеїв (LED screen, LED display) інформуємо про наступне.
Згідно з УКТЗЕД до товарної позиції 8531 "Електрообладнання звукове або візуальне сигналізаційне (наприклад, дзвоники, сирени, індикаторні панелі, пристрої сигналізації про крадіжки та пожежi), крім обладнання товарної позиції 8512 або 8530" включаються все електричне устаткування, використовуване з метою сигналізації, незалежно від того, використовується звук для подавання сигналу (дзвоники, зумери, свистки i т.п.) чи світлова індикація (лампи, заслінки, світні числа i т.п.), а також незалежно від того, працює воно від руки (наприклад, дверні дзвоники) чи автоматично (наприклад, сторожові сигналізатори).
До такого обладнання серед іншого належать панелі індикаторні та аналогічнi. Вони використовуються (наприклад, в офісах, готелях i промислових підприємствах) для виклику персоналу, вказуючи, де потрібен цей персонал або послуга, а також для індикації зайнятості приміщення. Вони включають:
(1) Індикатори приміщення. Являють собою великі панелі з номерами, що відповідають кількості кімнат. У разі натискання на кнопку в якому-небудь приміщенні висвічується відповідний номер або він відображається під час відкидання створу чи заслінки.
(2) Індикатори числовi. Сигнали з'являються у вигляді освітлених знаків на лицьовому боці невеликої коробки; у деяких апаратах цього типу механізм виклику спрацьовує у разі набирання номера телефону. Є також індикатори годинникового типу, в яких числа указуються стрілкою, що переміщається по шкалi.
(3) Індикатори для офісу, наприклад, які вказують, зайнятий чи вільний співробітник конкретного кабінету. Деякі типи індикаторів висвічують просто індикацію "увійдіть" або "зайнято" за бажанням особи, що займає це приміщення.
(4) Індикатори ліфтовi. Вони показують на підсвіченій панелі, де знаходиться ліфт, а також напрямок переміщення.
(5) Апаратуру телеграфну машинного відділення для суден.
(6) Панелі індикаторні станційні, що показують платформи та час відправлення i прибуття потягів.
(7) Табло для перегінних маршрутів, футбольних стадіонів, кегельбанів i т.п.
Товарна позиція 8531 включає світловипромінювальні діоди, використовувані головним чином як цифрові та/або алфавітно-цифрові сигнали, або індикаторні панелі, зроблені, наприклад, з комірок або різноманітних світлодіодів. Кожен знак містить визначену кількість світлодіодів у вигляді компонентів, або дискретних, або приєднаних до одного мікрочипа. Ці пристрої монтуються на друкованій платі з генератором/декодером. Кожна цифра або група цифр покрита напівпрозорим матеріалом, який підсилює інтенсивність світлових точок, утворюваних діодами для формування цифр або літер залежно від імпульсу, прикладеного до схеми вхідним сигналом.
Таким чином, для класифікації товарів у товарній позиції 8531 світлодіодні пристрої повинні бути визначені як "сигналізаційні", призначення та функції яких обмежені "візуальним сигналізуванням".
Світлодіодні дисплеї призначені для відтворення зображень та мають можливість трансляції різних медіа даних - текстові повідомлення, графіка, анімація та відеозображення класифікуються у товарній позиції 8528.
Функцінальними можливостями таких екранів є:
-динамічна повноколірна відеореклама високої якості;
-можливість прямої теле- та/або відеотрансляції;
-висока якість зображення i висока роздільна здатність;
-модульна конструкція відео екранів - можливість "нарощування" відеоекранів (збільшення розмірів);
-забезпечують виключно високу яскравість i стійкість до погодних умов, дозволяє використовувати в умовах вулиці при сонячному світлі;
-висока яскравість i контрастність зображення;
-висока надійність та довговічність;
-можуть забезпечувати отримання різноманітних сигналів з різних джерел;
-можливість об'єднання відеоекранів в мережу i управління ними

Сайт создан на Setup.ru Создать сайт бесплатно